• Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 BY OUTOFOFFICEMATE

ISTANBUL

ŞEHİR REHBERİ

Yaşadığımız şehir olan İstanbul ile kimi zaman kavga ediyor ve kimi zaman sevgi gösteriyoruz.

Bildiğimiz tek bir gerçek var ki kendisinden vazgeçemiyoruz. 

Kahvaltı Mekanları

İstanbul'un en güzel kahvaltı mekanlarını sizin araştırıyoruz. Özellikle sabah kahvaltı yapmaya üşendiğimiz Cumartesi sabahları keşfetmeye başlıyoruz. Genellikle gittiğimiz yerlerden mutlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu yolda seni aç bırakmamaya kararlıyız; çünkü, biz çift olarak kahvaltı yapmadan evden çıkamayanlardanız.  

Kahve Dükkanları

Kahvaltımı yaptım üzerine kahvemi üçüncü jenerasyon yeni açılan bir kahvecide içerim diyorsan, İstanbul kahve dükkanları listemize bir bakmanı tavsiye ederim. Sabahları cappucino içmeden duramadığımız için en güzel cappucino yapan yerleri keşfediyoruz! 

Akşam Yemeği Yerleri

İstanbul'un New York City kadar olmasa da akşam yemeği mekanları saymakla bitmez. Bizim bile bilmediğimiz ve keşfetmediğimiz halen bir sürü yer mevcut. Şu ana kadar memnun kaldıklarımızı bu liste de sizlerle paylaşıyoruz. İster romantik, ister arkadaş yemeği seçeneklerimize bir bak deriz. 

İstanbul Gezilecek Yerler

İstanbulda gezilecek yerleri hazırlarken çok zorlanacağımızı biliyorduk. Bir çok Avrupa şehrinde 10 adet 20 adet yer çıkarken, bu adet İstanbul'da 50 adete kadar çıkabilir. Bu iyi bir şey olmakla beraber bize iş yükü size keyfi kalıyor. İstanbul'da gezilecek yerler bu listede! 

İstanbul Eğlence Mekanları

Evet eskisi kadar çıkmıyoruz, evet eskisi kadar o mekan benim o mekan senin gezmiyoruz ama alternatif İstanbul eğlence mekanları listemiz var! Bilindik yerler değil, daha az bilindik yerlerde bizi bulacaksınız. Listemizi hemen keşfedin veya paranız cebinizde kalsın ev partisi verin.