• Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 BY OUTOFOFFICEMATE

LIFESTYLE BLOG

Spotify müzik listelerinden, Netflix'de en sevdiğimiz dizi ve filmlere, kişisel gelişim yazılarından, beğendiğimiz tasarım fikir ve ürünlerine kadar bir çok yazıyla görsele lifestyle blog sayfamızda yer veriyoruz. Senin de diyecek birşeyin varsa tek yapman gereken Blog sayfamızdan bu kategorilerden birini seçerek, yazı yazmaya başlaman!

Netflix and chill nedir

Film ve Dizi Önerileri

Güncel olarak en beğendimiz dizi ve film önerilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özellikle evde geçirdiğimiz boş vaktimizde, TV değil Netflix izliyoruz. Bizim zevkimize güveniyorsan, yanılmayacağını söyleyebiliriz. En azından Nergis ile benim zevklerim bazı yerlerde ayrıştığı için iki tarzdan birini seveceğine eminiz. 

Kedi dj

Müzik Playlist'leri

Belki şu an DJ'lik yapmıyoruz, gelecekte planlarımız arasında ama iyi bir müzik kulağımız olduğunu düşünüyoruz. İster işe giderken, ister hiking yaparken, ister duştayken kafa ve ruh haline göre dinleyebileceğin şarkıların listelerini 

Kişise gelişim

Kişisel Gelişim

Kişisel gelişiminiz için faydalı olacağını düşündüğümüz yazılarımızı bu sayfada yer veriyoruz. Aman efendim size gelişimle ilgili öğüt vermek amacımız değil, sadece bildiklerimizi ve işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bir kaç bilgi bırakıyoruz. 

tukutukum

Tasarım Fikirleri

Seri üretim evet insanoğluna çok faydası var! Ancak içimiz bir türlü ısınamıyor! Onun yerine olabildiğince el işçiliğine, tasarım ürünlerine ve özel tasarımlara ilgi duymamıza neden oluyor. Burada sevdiğimiz ürünlere ve tasarım fikirlerine yer veriyoruz. Belki seversin, bir baksana!