• Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 BY OUTOFOFFICEMATE

  • outofofficemate

Beşiktaş'ta Sushi Bar! - SushiLab

Beşiktaş deyince hepimizin aklına sınırsız sayıda seçeneği bulabileceğiniz yeme içme mekanları geliyor. Ben üniversite yıllarımdan beri Tolga ise ilkokul zamanından beri Beşiktaş’ta epeyce vakit geçiriyoruz. Her gün yeni bir mekan veya lezzet keşfedebilirsiniz veya tam tersi müdavimi olduğunuz aynı yere gitmeden duramazsınız.


Burası Beşiktaş’ın yenilerinden ve alışılmışın biraz dışında olanlarından. Sushi severlerin mutlu olacağı SushiLab küçük bir kaçamak için müthiş bir seçenek.

Evet daha önce bu opsiyonu kimse sunmamıştı. Hint Restoranı bile bulabiliyorken güzel bir sushi mekanı maalesef bulunmuyordu.

Bugünlerde biz çok mutluyuz çünkü sushi en sevdiğimiz yemeklerden biri ve hemen yanıbaşımızda çok iyi bir seçenek var.


SushiLab Nasıl Bir Yer?

Öncelikle genellikle Türkiye’de güzel sushi yemek için İstanbul'un en iyi sushi restoranları listesinde olan Inarı Omakase, İoki, Zuma gibi biraz daha üst segment restoranların yanında oldukça rahat ve salaş bir ortamı var. Sırf buyüzden burayı ayrıca sevdik.

Evinizde otururken bir anda kalkıp eşoftmanlarınız ile akşam yemeğinizi yemek için SushliLab’e gidebilirsiniz.

Mekan uzakdoğuyu anımsatan siyah ve kırmızı renklerde tasarlanmış genel anlamda minimalist ama sıcak bir düzende tasarlanmış.SushiLab Nerede?


Şair Nedim caddesinden evlendirme dairesine doğru dümdüz ilerlediğinizde solunuzda kalacak. Haritada yerini hemen buraya koydum.

Hem Beşiktaş'ın kalabalığından biraz uzaklaşmış daha sessiz bir muhite girmiş oluyorsunuz hem de bunu yaparken ek bir vasıta kullanmanıza gerek kalmıyor.

Her şeyiyle sevdik biz burayı daha yemeklerine giremedik bile :)


Fiyatlar Nasıl?

Fiyatlar diğer sushi mekanı seçeneklerine göre biraz daha uygundu. Özel bir gün olmadan da sushi tüketebilmemiz için hiçbir engel yok :)


Biz Ne Yedik?


Tabii ki de sushi yedik :) Ancak ben sevmem veya bugün havamda değilim diyenler olursa hiiç korkmayın menüde noodle ve farklı seçenekler de bulunuyor.

Biz öncelikle acılı ekşili çorba ile başladık. Tadını gerçekten çok beğendik, aşırı baskın olmayan bir formül ile yapılmış olması kaynaklı olabilir damak tadımıza çok uygundu. Kış aylarında hasta olanlara da ayrıca tavsiye edeceğimiz çorbalardan!


Sushi seçenekleri ise; hemen menüden seçtiklerimizi yazıyoruz.

  • Fire Roll

  • Lab Roll

  • Spicy California Roll

  • Crunchy Panko Roll

Herbirini çok sevdik ve tavsiye ederiz ama bir favori söylemek gerekirse o da Fire Roll oldu :)

Üzerine bir de tatlı yemeden kalkmayalım diyebilirsiniz, ki biz dedik.

Buyrunuz anlatmaya gerek yok müthiş bir lezzet eminiz bu sushiyi herkes sevecek :)

Son olarak: Gitmeye vakit bulamayanlar veya üşenenler olursa Yemek Sepeti üzerinden de siparişlerinizi verebilirsiniz.

Gittiğinizde bizi de yorumlarınız için haberdar edin merak ediyoruz!