• Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 BY OUTOFOFFICEMATE

  • OOOMATE

Doğaya Dönüş Bistro

Cosy, sıcak ortamı ve anne yemekleriyle hafta içi iş çıkışı gidebileceğiniz en güzel mekanlardan bir tanesi Doğaya Dönüş bistro. Samimi çalışanları ve lezzetli yemekleriyle uğrak noktamız olmaya aday!


Doğaya Dönüş Bistro Scorecard


Nereye gittim: Doğaya dönüş bistro


Ne yedim: Kuru fasulye, kapuska ve kabaklı quiche


Lezzeti nasıldı: Doyurucu ve büyük tabaklar. Sıcak yemeklerden, zeytin yağlılara kadar oldukça farklı seçenekler mevcut


Hizmet nasıldı: Yemekleri tadarak alıyorsunuz ve seçiyorunuz. Çalışanlar çok çok güler yüzlü ve sempatik. İkram çay servisleri de var.


En çok neden keyif aldım: Karşı tarafla bu kadar konuşarak daha önce yemek seçmemiştik. O nedenle hoşumuza gitti. Aynı zamanda her yemeği tatma fırsatı yüzünden neredeyse karnımızı doyuyorduk.


Ne daha iyi olabilirdi: Menüye benzer birşey olabilirdi. İlk defa geldiğimiz için ne seçeceğimizi bilemedik. Günün sonunda tabak dolusu sucuklu kuru fasulye tabağıyla karşı karşıya kaldım. Daha farklı tatları denemek isterdim.


Ambians nasıldı: Rustik, rahatlatıcı ve cosy bir ortamı vardı. Saatlerce otursanız baymazsınız.Kitle nasıldı: İş sonrası mahallenin uğrak noktası gibi geldi. Kitle sempatik ve kendi halindeydi.


Romantik bir yer mi: Ehh yani romantizmden anladığınıza göre değişir.


Arkadaş ortamına uygun mu: Evet sırıtmaz.


İş çıkışı kafa yorar mı: Hiç yormaz, yemeğini ye evine geç modu.


Manzarası nasıldı: Manzarası yok


İçkiler nasıldı: İçki denemedik ancak içkiden çok yemek için tercih edilesi bir mekan


Ses seviyesi: Fazla sesli değil. Gereksiz gülüşler gelmiyordu yan masalardan.


Kasıntı mı: Hiç değil, gayet doğal


Rezervasyon gerekiyor mu: Gerektiğini düşünmüyorum, hafta içi iş çıkışı gerekmez. 8'e doğru masaların tamamı dolmuştu. O nedenle 7 gibi gelmekte fayda var.


Fiyatlar nasıldı: 44 TL ödedik 2 ana yemek ve bir kabaklı quiche. Menü'de quiche yazmayı unuttukları için bize ikram etmiş oldular, söylememize rağmen bu şekilde davrandılar. Kendilerini oldukça takdir ediyoruz


Genel yorumum: Konsept olarak Istanbul'da fark yaratmaya aday. Ev yapımı yemek arayanlar ve fiyatları ortalama bekleyenler için uğranılası yer. Oldukça rahat ambiansı ve çalışanların konuşkanlığı ile güler yüzlülüğü sayesinde evinizde gibi vakit geçirebilirsiniz. Hemen karşısında yer alan Plus Kitchen aynı saatlerde daha boştu.


Puanım kaç (5 üstünden): 5