• Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 BY OUTOFOFFICEMATE

  • outofofficemate

Lizbon En Sevilen Üçüncü Jenerasyon Kahve Durakları!

En son güncellendiği tarih: 30 Tem 2018

Kahve içmeden güne başlayamam diyenlerdenseniz bu yazı sizi Lizbon seyahatinizde çok mutlu edecek. İşte en sevdiğimiz 3 kahve durağı.

The Mill içlerinden en sevdiğimiz oldu. Sabahtan giderseniz kahvaltı seçeneği de olduğu için sıra olabiliyor bu sebeple sadece kahve içmek için uğramak isterseniz gün içinde gitmelisiniz. Kahvaltısı da çok güzel olmakla birlikte burayı kahve mekanlarımızın arasına koymak daha çok içimize sindi. Dışarıyı izleyerek kahvenizi yudumlarken ünlü Lisbon treninin olduğu doğal fotoğraflar çekebilirsiniz. Etradındaki kafeler de yine değerlendirilebilir lokasyon olarak mutlaka gidilmesi gereken bir noktada. Güzel fotoğraflar çekeceğinize eminiz.


Pois café sokak arasında dışarıdan pek de anlaşılmayan geniş bir alana sahip biraz da bohem bir havası olan bir kafe. Kahvaltı için de tercih edebilirsiniz ancak bizim diğer seçeneklerin yanında buray yazmaya gönülümüz el vermedi. Kısa bir kahve molası için uğranacak local bir yer.


Kaffehaus kahvenizin yanında güzel tatlı seçenekleri sunan bir mekan. Eğer çikolata seviyorsanız Sachertorte’i mutlaka denemenizi öneririz. Diğer tatlılarını da gördüğümüz kadarı ile denemeye değer duruyordu.

Lizbon'da başka ne yapacağım diye düşünüyorsan, Lizbon gezi rehberimize bir göz at deriz. Eğer öğlen için şimdiden acıktıysan ve akşam yemeğine rezervasyon yaptırmak istesen Lizbon'da ne yenir Top 3 listemize göz atmanı öneririz.