• Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 BY OUTOFOFFICEMATE

  • OOOMATE

Singapur Gece Hayatı - 3 Gizli Kokteyl Bar

En son güncellendiği tarih: 30 Tem 2018

Gizli barları eminiz siz de bizim kadar seviyorsunuzdur. Singapur'un da gece hayatı oldukça hareketli. Özellikle şehrin ex-pat yerleşimcilerini şehrin her yerinde rastlayabilirsiniz. Sizlere bahsedeceğimiz 3 gizli kokteyl bar ise diğerlerinden biraz farklı. Bu barların nerede olduğunu bulmak ise işin en zevkli ve heyecanlı kısmı. Dışarıdan bar olduğu bile anlaşılmayan bu mekanlar, içeri girdiğinizde hem ortamı hem de herbiri kendine özel kokteyl tarifleri ve sunumları ile sizi şaşırtacak.

Operation Dagger

Telok Ayer ve Chinatown arasında kalan Club Street’de yer alıyor. Dışarıdan bir mekan olduğunu anlayamayacağınız ama iki adet üstüste çizilmiş köşeli cisimden oluşan bir işaret ile gösterilmiş olan bir bar. Ortamını ve dizaynını çok ama çok sevdik. Kokteylleri ve çalışanlar da aynı şekilde, tek kelime ile müthişti.


28 Honkong Street

Adından da anlaşılacağı üzere; Hong Kong Street 28 numarada yer alan bu bar yine dışarıdan bir mekan olduğu anlaşılmayan içeri girdiğinizde rezervasyon gerektiren ve karanlık havası ile esrarengiz bir ortama sahip olan bir yerdir. Kokteyllerini yine çok beğendik uğramanızı öneririz.


Library

Burası diğer iki seçenekten biraz daha farklı ve heyecanlı. Girmek için şifreyi sosyal medyadan bir şekilde bulmanız gerekiyor. Sürekli değişen bir şifresi var. Telok Ayer metro durağı yakınlarında yer alıyor.

Singapur'un yeme içme rehberini keşfetmek istersen, kolayı var! Buraya tık tık yapman yeterli. Singapur'u daha yakından keşfetmek istersen, Singapur şehir rehberi ve gezi rehberi sayfamıza bakman yeterli.